2008-10-15 22:39:40• hírek • Szatmár.ro

Tisztes vereséget szenvedtek a lányok

A kézilabdázókhoz hasonlóan a Szatmárnémeti VSK kosaras lányai is a kolozsváriakkal csaptak össze, de itt már nem a szatmári együttes volt az esélyes, és a papírforma végül be is vált.

Bár az első öt percben a hazai gárda még vezetett, utána a pontatlan szatmári dobásoknak is köszönhetően a kolozsváriak átvették a vezetést, és a nagyszünetre már 15 pontos előnnyel mehettek pihenni.

A harmadik negyedet alaposan feljavult játékkal megnyerte a VSK, de a záró 10 percben ismét eredményesebb volt az U, és végül 13 ponttal győzött a lelkesen küzdő szatmáriak ellen.

A osztály, 2. forduló: Szatmárnémeti VSK-Kolozsvári U-Trustul CRE 71:84 (15:22, 14:22, 23:20, 19:20). A szatmári pontszerzők: Graham 25, Urse 21, Pricop 9, Czukor 7, Nemes 5, Dragoescu 2, Pop 2. Játszott még: Mészáros.